Szanowni Państwo!
  Wszystkim Mieszkańcom Rudna, którzy 05 lutego 2019r, wzięli czynny udział wyborach na Sołtysa i Radę Sołecką, składam serdeczne podziękowania. Wysoka frekwencja dowodzi, jak ważna jest dla Państwa pomyślna przyszłość Naszej Wsi.


  Dziękuję wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i oddali na mnie swój głos. Dziękuję również wszystkim osobom z którymi miałam przyjemność współpracować przez ostatnie cztery lata, za partnerstwo i wspaniałe efekty naszej pracy. Dziękuję raz jeszcze Radzie Sołeckiej, pracownikom Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Radnym Rady Gminy Rudziniec, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Księdzu Proboszczowi, Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom, uczniom szkoły i przedszkola w Rudnie, orkiestrze Sami Swoi, Prezesowi i członkom Zarządu LKS Młodość Rudno oraz mieszkańcom Rudna, z którymi podejmowaliśmy różnego rodzaju inicjatywy i rozwiązywaliśmy problemy. Dzięki współpracy z Państwem wiele się nauczyłam oraz zdobyłam cenne doświadczenie.

  Podsumowując czteroletnią kadencję uważam, że starałam się współpracować z mieszkańcami sołectwa i wsłuchiwać się w ich problemy, a następnie reprezentowałam ich interesy na forum całej Gminy. Miło było słyszeć pochlebne głosy i zadowolenie z mojej pracy. Były też uwagi i niezadowolenia mieszkańców, na które niestety nie miałam wpływu.

  Gratuluję nowo wybranej Pani Sołtys i Radzie Sołeckiej. Życzę owocnej współpracy, sukcesów w działaniach na rzecz sołectwa Rudna, dużo ciekawych pomysłów oraz zapału i siły do ich realizacji.

Iwona Nowara
Sołtys Wsi Rudno
lata 2015 – 2018