Rudno 1

Początki naszej szkoły sięgają września 1945 roku, kiedy to w zniszczonym budynku pozbawionym okien i drzwi zaczęto organizować pierwsze zajęcia.

Szkoła liczy obecnie 65 dzieci. Ta niewielka ilość uczniów i familijna atmosfera panująca w szkole, w której dzieci, rodzice i nauczyciele mogą nawiązać bliski, bezpośredni kontakt stanowią naszą mocną stronę.

Szkoła posiada w pełni wykwalifikowaną kadrę, która odpowiada za wysokie wyniki nauczania. W 2005 roku otrzymaliśmy z ramienia EFS pracownię komputerową, która w znaczący sposób wzbogaciła naszą bazę dydaktyczną. Możemy pochwalić się sporymi osiągnięciami zarówno na polu naukowym, jak i sportowym czy artystycznym. Tradycją w naszej szkole stał się udział w różnego rodzaju przeglądach, konkursach czy zawodach, z których rzadko kiedy wracamy na tarczy.

Adres szkoły:

Szkoła Podstawowa w Rudnie

ul. Szkolna 9
44-160 Rudziniec
Miejscowość: Rudno
tel. (032)2303460
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.